Danrex Service s.c. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją urządzeń, serwisem oraz świadczeniem usług dla przemysłu (głównie hut szkła). Nasze urządzenia powstały z myślą o zastosowaniu ich w rozwijających się zakładach przemysłu szklarskiego.

Początkowo profilem działalności naszej firmy była automatyka przemysłowa w szerokim zakresie, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu szklarskiego, a także obsługa codzienna urządzeń, przeglądy, modernizacje, remonty oraz serwis.

W 1996 roku zaczęły powstawać pierwsze projekty urządzeń do uszlachetniania szkła na zimno. Efektem tych prac było utworzenie dwóch wyspecjalizowanych jednostek – Firmy Handlowo–Produkcyjnej „Danex” oraz firmy dystrybucyjno–serwisowej „Danrex Service s.c.”
Rozpoczęcie produkcji urządzeń nastąpiło w 1998 roku.
Urządzenia zostały zaprojektowane przez naszą firmę na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych przy budowie, obsłudze i eksploatacji uszlachetniaczy pracujących w hucie szkła Owens - Illinois Polska S.A. "Jarosław" i porównań z innymi, stosowanymi w hutnictwie szkła. Zastosowano w nich usprawnienia dotyczące poprawienia niezawodności pracy, prostoty obsługi i zmniejszenia awaryjności urządzeń, które w poważnym stopniu eliminują dotychczasowe problemy występujące podczas eksploatacji uszlachetniaczy.

Kolejne lata działalności to dynamiczny rozwój firmy i znaczne poszerzenie zakresu produkowanych maszyn. Niezawodność i wysoka jakość urządzeń, nowi klienci oraz  nowe doświadczenia pozwoliły firmie efektywnie działać nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynkach międzynarodowych, skutecznie konkurując z przedsiębiorstwami z całej Europy.

Jesteśmy w stanie wyprodukować dowolne urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Przy obecnym wzroście wymagań odbiorców wyrobów szklanych i konkurencji na rynku szklarskim urządzenia polepszające jakość produkcji stały się nieodzownym elementem wyposażenia linii produkcyjnych.

Proponowane przez nas urządzenia zaprojektowane zostały tak, aby można je było zastosować praktycznie na każdej linii produkcyjnej. Z powodzeniem są stosowane przy produkcji butelek czy słoików w hutach szkła należących do potentatów światowych rynku szklarskiego, np. OWENS-ILLINOIS, jak i przez zakłady PHILIPS, produkujące szklane elementy oświetleniowe.

Gotowi jesteśmy zaoferować urządzenia w różnych wersjach, które będą odpowiadały Państwa wymaganiom technologicznym oraz cenowym.

W przypadku zainteresowania się naszą ofertą gotowi jesteśmy do udzielenia szerszych informacji na temat oferowanych przez nas urządzeń.

Copyright Danrex Service s.c. 2008