Uszlachetniacze gorące

Urządzenia do uszlachetniania szkła na gorąco typu HT

HT jest urządzeniem przeznaczonym do uszlachetniania na gorąco (zwiększania twardości) słoików lub butelek. Działa na zasadzie poziomej cyrkulacji środka uszlachetniającego, wyposażone jest w system chłodzenia/dogrzewu w celu utrzymania właściwej temperatury w komorach cyrkulacyjnych oraz płynną regulację pracy wentylatorów cyrkulacyjnych, chłodzenia i ochrony główki.

W zależności od potrzeb technologicznych jesteśmy gotowi dostosować parametry naszych urządzeń do indywidualnych wymagań odbiorcy.

HT1HT2 


Urządzenia do uszlachetniania szkła na gorąco typu HTR
(dostosowane do uszlachetniania rur oświetleniowych)

HTR jest urządzeniem przeznaczonym do uszlachetniania na gorąco (zwiększa twardość) rur oświetleniowych. Działa na zasadzie poziomej cyrkulacji środka uszlachetniającego w asymetrycznych komorach umieszczonych przeciwsobnie, stanowiących tunel uszlachetniający. Urządzenia w całości wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej. Urządzenia HTR wyposażone są w system chłodzenia/dogrzewu w celu utrzymania właściwej temperatury w komorach cyrkulacyjnych oraz płynną regulację pracy wentylatorów cyrkulacyjnych.

Tunel uszlachetniacza umieszczony jest na ruchomej ramie nośnej i posiada konstrukcję umożliwiającą jego szybkie rozpołowienie wzdłuż osi przekroju w przypadku zerwania ciągniętej rury szklanej.

 

HTR1HTR2HTR3

 

 

Copyright Danrex Service s.c. 2008